ZX-HA2.54-5PZZ-R
MFR.Part #
ZX-HA2.54-5PZZ-R
JLCPCB Part #
C22388697
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P 6.38mm 7mm Copper alloy PA66 Red Through Hole Tin XHB Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS