ZX-HA2.54-5PZZ-BD
MFR.Part #
ZX-HA2.54-5PZZ-BD
JLCPCB Part #
C53152099
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P 6.38mm 7mm Beige Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 XHB 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS