ZX-HA2.54-5PWZ-BD
MFR.Part #
ZX-HA2.54-5PWZ-BD
JLCPCB Part #
C53152104
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P 6.37mm 7mm Beige Copper alloy LCP Right Angle Tin UL94V-0 XHB 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS