ZX-HA2.54-3PZZ-BD
MFR.Part #
ZX-HA2.54-3PZZ-BD
JLCPCB Part #
C53152097
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 6.38mm 7mm Beige Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 XHB 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS