ZX-HA2.54-2PZZ-R
MFR.Part #
ZX-HA2.54-2PZZ-R
JLCPCB Part #
C22388694
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 6.38mm 7.5mm 7mm Copper alloy PA66 Red Through Hole Tin XHB Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS