ZX-HA2.54-12PWZ
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-HA2.54-12PWZ
JLCPCB Part #
C22366163
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 2A 32.5mm 6.35mm 7.42mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XHB 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS