ZX-5557-4.2-2-6PZZ
MFR.Part #
ZX-5557-4.2-2-6PZZ
JLCPCB Part #
C7541556
Package
Plugin,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 10.15mm 12.9mm 12P 2 250V 26.4mm 2x6P 4.2mm 4.2mm 5A 6 Copper alloy Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Through Hole Tin Transparent color UL94V-2 Plugin,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS