MWPY6028-4R7-M
Extended
Manufacturer
Me-TECH
MFR.Part #
MWPY6028-4R7-M
JLCPCB Part #
C2935002
Package
SMD,6x6mm
Description
37mΩ 3A 3A 4.7uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS