MJC-1040T-6R8-M
MFR.Part #
MJC-1040T-6R8-M
JLCPCB Part #
C2934967
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
12A 25mΩ 6.8uH 8.5A ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS