MJC-0650-330-M
MFR.Part #
MJC-0650-330-M
JLCPCB Part #
C2934958
Package
SMD,6.6x7.1mm
Description
165mΩ 2.3A 33uH 3A ±20% SMD,6.6x7.1mm Power Inductors ROHS