CD43-4R7M-S-Z
Extended
Manufacturer
Me-TECH
MFR.Part #
CD43-4R7M-S-Z
JLCPCB Part #
C501773
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.15A 108mΩ 4.7uH ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS