SPX2954M3-3.3
Extended
Manufacturer
MaxLinear
MFR.Part #
SPX2954M3-3.3
JLCPCB Part #
C32770
Package
SOT-223-4
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 150uA 250mA 3.3V 30V 430uVrms 500mV@(250mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-223-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS