EKM157M2GL35RR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EKM157M2GL35RR
JLCPCB Part #
C697513
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
-45℃~+105℃ 150uF 18mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS