EGF108M1VG20CB
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EGF108M1VG20CB
JLCPCB Part #
C919356
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-45℃~+105℃ 1000uF 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 35V 5mm 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS