FSA0650-470MT
MFR.Part #
FSA0650-470MT
JLCPCB Part #
C22459334
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.5A 2.08A 230mΩ 47uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS