AFE160808S1R0MBT
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
AFE160808S1R0MBT
JLCPCB Part #
C41347735
Package
0603
Description
180mΩ 1uH 2.1A 3A ±20% 0603 Power Inductors ROHS