MT9523CT-30BF5
MFR.Part #
MT9523CT-30BF5
JLCPCB Part #
C5124627
Package
SOP-8
Description
-40℃~+150℃ 1mΩ 2.2us 2.5kVrms 250kHz 5V 66.7mV/A Support ±30A SOP-8 Current Sensors ROHS