MT9522WT-50BF5
Extended
Manufacturer
Magn Tek
MFR.Part #
MT9522WT-50BF5
JLCPCB Part #
C19673846
Package
SOP-16W
Description
-40℃~+150℃ 0.75mΩ 2.2us 250kHz 4.8kVrms 40mV/A 5V Overcurrent Protection、Bidirectional detection、Under-voltage lockout、Power-on reset Support ±50A SOP-16W Current Sensors ROHS