MWI1206UC10NJST-HF
Extended
Manufacturer
MYX
MFR.Part #
MWI1206UC10NJST-HF
JLCPCB Part #
C48946744
Package
1206
Description
10nH 1A 40@300MHz 4GHz 90mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 1206 Inductors (SMD) ROHS