MWI0805UC15NJST-HF
MFR.Part #
MWI0805UC15NJST-HF
JLCPCB Part #
C48946493
Description
15nH 170mΩ 3.2GHz 50@500MHz 600mA Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS