MWI0402UC7N5JST-HF
MFR.Part #
MWI0402UC7N5JST-HF
JLCPCB Part #
C48946232
Description
150mΩ 25@250MHz 4.8GHz 680mA 7.5nH Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS