MCNRA252010A-100M
Extended
Manufacturer
MYX
MFR.Part #
MCNRA252010A-100M
JLCPCB Part #
C49449447
Package
1008
Description
10uH 650mA 700mΩ 900mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS