SMT01C-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SMT01C-15
JLCPCB Part #
C5924668
Package
SMD-10P,15.2x11.1mm
Description
1 1.5kV 15V 1W 36V~72V 67mA 75% SMD-10P,15.2x11.1mm Power Module/Power Supply ROHS