SKMW30G-12
MFR.Part #
SKMW30G-12
JLCPCB Part #
C5754149
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 12V 18V~75V 2.5A 30W 89% DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS