RSDW40F-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
RSDW40F-12
JLCPCB Part #
C6206280
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.6kV 12V 3.333A 40W 92% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS