RSDW20H-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
RSDW20H-15
JLCPCB Part #
C6283572
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.33A 15V 20W 3kV 43V~160V 89.5% DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS