MDS15C-24
MFR.Part #
MDS15C-24
JLCPCB Part #
C5795681
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 15W 24V 36V~75V 4kV 625mA 88% DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS