MDD02M-12
MFR.Part #
MDD02M-12
JLCPCB Part #
C6300381
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
10.8V~13.2V 12V 2 2W 6kV 83% 83mA SIP,19.5x9.8mm Power Module/Power Supply ROHS