DPBW03F-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DPBW03F-12
JLCPCB Part #
C5624372
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1.5kV 125mA 12V 2 3W 83% 9V~36V SIP,21.8x9.2mm Power Module/Power Supply ROHS