ZMM6V8-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
ZMM6V8-MS
JLCPCB Part #
C2982197
Description
1 Independent 100nA@3V 150Ω 500mW 6.4V~7.2V 6.8V 8Ω LL-34 Zener Diodes ROHS