SMAJ3.3A-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMAJ3.3A-MS
JLCPCB Part #
C22365436
Package
SMA
Description
200uA 3.3V 400W@10/1000us 50A@10/1000us 6V 8V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS