PTZTE259.1B-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
PTZTE259.1B-MS
JLCPCB Part #
C22459368
Package
SMA
Description
1 Independent 1W 20uA@6V 6Ω 9.1V~10.2V 9.747V SMA Zener Diodes ROHS