PNE20020AERX-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
PNE20020AERX-MS
JLCPCB Part #
C52287506
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 200V 2A 300uA@200V 50A 950mV@2A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS