PMEG60T10ELRX-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
PMEG60T10ELRX-MS
JLCPCB Part #
C52287502
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 1A 300uA@60V 30A 60V 700mV@1A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS