PMEG3005EGWJ-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
PMEG3005EGWJ-MS
JLCPCB Part #
C52287460
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 22A 30V 450mV@0.1A 500mA 500uA@10V SOD-123FL Schottky Diodes ROHS