PESD1IVN24-LSYL-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
PESD1IVN24-LSYL-MS
JLCPCB Part #
C6454458
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 150W@8/20us 1uA 24V 32V 3A 50V 8pF ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS