MS0402ESDA-18
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
MS0402ESDA-18
JLCPCB Part #
C2830156
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 18V 1pF 20uA 250V ESD IEC 61000-4-5 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS