MM3Z6V8-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
MM3Z6V8-MS
JLCPCB Part #
C22459416
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 30Ω 500nA@3.5V 6.4V~7.2V 6.8V SOD-323 Zener Diodes ROHS