MM3Z6V2-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
MM3Z6V2-MS
JLCPCB Part #
C22459415
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1uA@3V 200mW 5.8V~6.6V 50Ω 6.2V SOD-323 Zener Diodes ROHS