MM3Z2V4-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
MM3Z2V4-MS
JLCPCB Part #
C22459405
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 120uA@1V 2.28V~2.56V 2.4V 200mW SOD-323 Zener Diodes ROHS