LTVS16H24T5G-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
LTVS16H24T5G-MS
JLCPCB Part #
C3018912
Package
DFN1610-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 2.5kW 200pF 24V 30V 50A 50V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN1610-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS