ESD5Z3V3-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
ESD5Z3V3-MS
JLCPCB Part #
C2802286
Description
11.2A 12pF 14.1V 158W 1uA 3.3V 5V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS