ESD3V3S2UT-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
ESD3V3S2UT-MS
JLCPCB Part #
C2836354
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 2 20A 20uA 3.3V 300W@8/20us 450pF 4V 7V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS