ESD24VU1UT-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
ESD24VU1UT-MS
JLCPCB Part #
C2836364
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 1pF 2 24V 26.7V 3A 3uA 52V 80W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS