ESD24VS2UT-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
ESD24VS2UT-MS
JLCPCB Part #
C2836358
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 2 24V 26.7V 300W@8/20us 52V 7A 7uA 80pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS