ESD15VU1UT-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
ESD15VU1UT-MS
JLCPCB Part #
C2836363
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 15V 16.7V 1pF 2 38V 5A 5uA 80W@8/20us ESD SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS