ESD15VS2UT-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
ESD15VS2UT-MS
JLCPCB Part #
C2836357
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 10A 10uA 15V 16.7V 1pF 2 24V、38V 300W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS