ESD12VS2UT-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
ESD12VS2UT-MS
JLCPCB Part #
C2836356
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 11A 11uA 12V 13.3V 19V 1pF 2 300W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS