ESD12VL1BA-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
ESD12VL1BA-MS
JLCPCB Part #
C2836320
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 100pF 10A@8/20us 12V 13.3V 19V、28V 500W 500nA ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS