BZX84C18
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZX84C18
JLCPCB Part #
C5359916
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100nA 16.8V~19.1V 18V 225Ω 300mW 45Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS